Ogólnopolskie Spotkanie UKS w biegach na nartorolkach i pierwszy dzień sukcesów za nami. Nasza mała GĘŚ WYŚCIGOWA Ola Chrószcz 1 miejsce, Julia Piekorz 3 miejsce, Hanka Oskwarek 4 miejsce, 5 miejsce Judyta Parzych i 6 miejsce w tej samej kategorii Nadia Mańka. Karolina Chrószcz w kategorii Juniorka D ukończyła bieg na 3 miejscu ze stratą 3 sekund do 2 miejsca i 7 sekund do 1 miejsca. Artur Baczyński stanął dziś na 2 miejscu podium z 7-sekundową stratą do pierwszego. Bardzo dobrze spisał się Jakub Tomecki na 8 miejscu i Kamil Winkler 9. 14 miejsce zdobyła w Juniorka C Zuzanna Dudek. Jak zawsze naszą gminę i klub reprezentowali Miłosz Tomecki, Kamil Antończyk, Kinga Mańka, Marcin Warzecha, Hanna Szmit i Oliwia Przesdzing. Ogromne gratulacje.